انتظار تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه

انتظار: تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه دریای کارائیب گوادلوپ نشنال جئوگرافی

گت بلاگز کرمانشاه مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی و امانتداری را رعایت کنند

مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی و امانتداری در انتخابات را رعایت کنند تا آنچه خواسته و رای مردم است از صندوقهای رای خارج شود.

مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی و امانتداری را رعایت کنند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛فرماندار شهرستان روانسر گفت: مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی و امانتداری در انتخابات را رعایت کنند تا آنچه خواسته مردم و رای مردم است از صندوقهای رای خارج شود.

حسین ویسمرادی در جلسه آموزشی اعضای شعب روستایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه افزود: مردم آینده انتخابات را تعیین می کنند و وظیفه مهم مجریان و برگزار کنندگان انتخابات امانت داری و قانون مداری است.

مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی و امانتداری را رعایت کنند

وی گفت: اولویت مهم نظام و دولت ، برگزاری یک انتخابات سالم وپرشور یک اصل است وهمه دست اندرکاران انتخابات واعضای شعب باید با اجرای دقیق دستورالعمل های انتخاباتی اعتماد مردم را جلب کنند.

فرماندار روانسر اظهار داشت: رأی مردم به عنوان یک امانت در صندوق آرا ریخته می شود و باید در فرایند انتخابات از این امانت پاسداری کنیم.

وی با تاکید بر فراهم نمودن زمینه همکاری حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات ،پشتوانه ای جهت نظام است

ویسمرادی ادامه داد: هماهنگی نمایندگان فرماندار با هیئت های نظارت و بازرسی و دیگر اعضای شعبه باعث تسهیل در روند اجرای انتخابات می شود.

مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی و امانتداری در انتخابات را رعایت کنند تا آنچه خواسته و رای مردم است از صندوقهای رای خارج شود.

وی یادآور شد: رعایت کامل فرآیندهای قانونی در امر برگزاری انتخابات ، لازمه انتخاباتی سالم و براق است.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: انتخابات | فرماندار | کرمانشاه | بیطرفی | مجریان انتخابات | امانتداری | فرماندار |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog