انتظار تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه

انتظار: تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه دریای کارائیب گوادلوپ نشنال جئوگرافی

گت بلاگز ورزشی بلیت فینال کاردیف در جیب رونالدو ، رئال مادرید 3 – اتلتیکو مادرید 0

رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که رئال موفق شد با هت تریک رونالدو سه بر صفر پیروز شود.

بلیت فینال کاردیف در جیب رونالدو ، رئال مادرید 3 - اتلتیکو مادرید 0

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان تیم های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ،از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که رئال موفق شد با هت تریک رونالدو سه بر صفر پیروز شود.
ترکیب رئال :
ناواس،کارواخال، راموس، واران، کروس، مارسلو، کاسمیرو، ایسکو، مودریچ، رونالدو، بنزما

عبارات مهم : رونالدو

ترکیب اتلتیکو:
اوبلاک، ساویچ، لوکاس، گودین، فلیپه لوئیس، گابی، سائول نیگوئز، کوکه، کاراسکو، گریژمان، گامیرو
رئالی ها بازی را بهتر شروع کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان در اختیار این تیم بود. این برتری می توانست در دقیقه 7 به گل منجر شود ولی نفوذ عالی کارواخال و ضربه او را اوبلاک برگشت داد و توپ برگشتی را بنزما با بی دقتی از دست داد.
اما انتظار رئالی ها جهت گل فقط 10 دقیقه طول کشید و رونالدو دروزاه حریف را در این دقیقه باز کرد.ارسال کارواخال را مدافعان اتلتیکو برگشت دادند تا این بار کاسمیرو با ضربه ای چکشی توپ را به روی دروازه بفرستد و رونالدو با یک ضربه سر بالاتر از ساویچ، دروازه اوبلاک را باز کرد.
بعد از گل نیز رئال مادرید به حملاتش ادامه داد و در دقیقه 15 واران روی یک ضربه کرنر می توانست با ضربه سر زیبایش به گل برسد ولی تصویر العمل بسیار خوب اوبلاک مانع این کار شد.
یک دقیقه بعد در یک ضد حمله گامیرو با یک پاس عمق با ناواس تک به تک شد ولی ناواس به خوبی با خروج از دروازه توپ او را دفع کرد.
در ادامه باز هم این رئالی ها بودند که زیاد توپ و میدان را در اختیار داشتند و بنزما می توانست در دقیقه 29 اختلاف را به دو گل زیاد کردن بدهد ولی ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق نهایی نیمه اول درگیری فیزیکی بازی زیاد شد و بازی چند بار به خاطر مصدومیت بازیکنان دو تیم متوقف شد و در نهایت بدون اینکه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور کند، نیمه اول با همان یک گل به آخر رسید.

اتلتیکو مادرید در نیمه دوم با رویکرد تهاجمی تری پا به میدان گذاشت ولی بازی منطقی و منظم رئال مادرید اجازه کار خاصی به آنها نمی داد. بازی در نیمه دوم کم اتفاق و پر اشتباه پشت محوطه جریمه ها دنبال می شد.

دقیقه 73 رونالدو گل دوم را هم زد.توپی که بنزما پشت محوطه به رونالدو پاس داد با دخالت فیلیپه لوئیز توپ از زمین بلند شد و رونالدو با یک ضربه والی تماشایی گل قشنگی به ثمر رساند.
بازی پر اشتباه اتلتیکو در فاز هجومی به این تیم اجازه فشار و خلق موقعیت نمی داد و در سوی برابر رئال مادرید شب بسیار خوبی را سپری می کرد.
در نهایت ستاره پرتغالی رئال دقیقه 86 هت تریک و کار شاگردان سیمئونه را تا حد زیادی تمام کرد. ضد حمله ای سریع که به وسیله رونالدو شروع شد، با نفوذ لوکاس وازکز به داخل محوطه، پاس به بیرون زمینی او و حرکت بدون توپ فوق العاده از کاسمیرو تکمیل شد تا رونالدو جلوتر از نقطه پنالتی صاحب توپ شده است و با یک ضربه زمینی دهمین گلش در رقابتهای لیگ قهرمانان امسال را به ثمر برساند.
در دقایق نهایی تلاش بازیکنان اتلتیکو جهت جبران گل های خورده بی نتیجه بود و شاگردان زیدان بازی را به خوبی کنترل کردند و این دیدار با همان سه گل به سود رئال به آخر رسید تا کهکشانی ها شانس زیادی جهت رسیدن به فینال کاردیف داشته باشند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: رونالدو | رونالدو | رئال مادرید | رئال مادرید | اتلتیکو مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | رونالدو | زیدان

بلیت فینال کاردیف در جیب رونالدو ، رئال مادرید 3 - اتلتیکو مادرید 0

بلیت فینال کاردیف در جیب رونالدو ، رئال مادرید 3 – اتلتیکو مادرید 0

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog