انتظار تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه

انتظار: تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه دریای کارائیب گوادلوپ نشنال جئوگرافی

گت بلاگز ورزشی کلوب پیگیر مسئله مالیاتی ام است/ الوحده علی کریمی را در اختیار دارد ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بدهی مالیاتی ام بر عهده کلوب است و مسئولان کلوب پیگیر حل این مسئله هستند.

کلوب پیگیر مسئله مالیاتی ام است/ الوحده علی کریمی را در اختیار دارد ، برانکو

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ برانکو ایوانکوویچ بعد از آخر تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهمترین بازی ما با الوحده امارات هست. خوشحالم که علی رغم تمرین ریکاوری بازیکنان شاداب تمرین کردند. همه بازیکنان سالم هستند و فقط سامان نریمان دنیا مسئله دارد. وحید امیری و محمد انصاری هم مشکلی ندارند و امروز تمرین کردند.

وی در ادامه عنوان کرد: بازیکنان باانگیزه هستند و امیدوارم بازی با الوحده را با برد به آخر برسانیم. تیم الوحده امارات قدرت خود ار برابر الریان قطر نشان دادندو در بازی فینال جام حذفی هم با نتیجه 3 بر 2 برابر العین شکست خوردند. به هر حال این تیم اوضاع خوبی دارد و امیدوار به افزایش به مرحله بعد هست.

عبارات مهم : برانکو

برانکو تصریح کرد: الوحده امارات بازیکنان بزرگی دارد که از حداکثر آمادگی برخوردار هستند. همچنین اسماعیل مطر مهاجم الوحده به نوعی علی کریمی این تیم اماراتی هست. به هر حال بازی مشکل پیش رو داریم.
وی راجع به حضور هواداران در بازی با الوحده امارات گفت: انتظار یک استادیوم پر از هوادار داریم آیا که هواداران در طول فصل ما را حمایت کردند و دوست داریم با حمایت هواداران الوحده امارات را شکست بدهیم و در ورزشگاه آزادی خوش حالی کنیم.
سرمربی پرسپولیس راجع به انتقاد مدیر عامل صبای قم بابت رعایت نکردن بازی جوانمردانه برابر سیاه جامگان اظهار کرد: من این انتقادات را نمی فهم یعنی آنها انتظار ریسک کردن از سوی تیم ما را داشتند تا بازیکنان مهم مصدوم شوند؟ بازیکنان مهم تیم استراحت کمی کردند و تعطیلات نوروز هم در اختیار تیم ملی بودند و همه جا به بازیکنان مهم استراحت می دهند و مشکلی وجود ندارد.
وی در ادامه عنوان کرد: در بازی با سیاه جامگان مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و از هر لحاظ بهتر از حریف بودیم ولی در نهایت آنها موفق به گلزنی شدند. اکنون کسی که ناراحت است مسئله را در خودش جستجو کند که آیا تیمش به لیگ دسته یک سقوط کرد.
وی راجع به دعوت نشدن بازیکنان جوان به تیم ملی جوانان گفت: من اطلاعی از این عنوان ندارم و باید از سرمربی تیم ملی جوانان این سئوال را بپرسید.
برانکو راجع به اوضاع امیری و انصاری بیان کرد: همانطور که گفتم این دو بازیکن سالم هستند و فقط تمرین کمی انجام دادند که وضعیتشان را در یکی و دو روز آینده مشخص می شود.
سرمربی پرسپولیس راجع به احساسی بازی کردن بازیکنانش بیان کرد: بازیکنان ایرانی احساسی هستند ولی همین احساسات برایشان خوب هست. همانطور که مشاهده کردید بازیکنان برابر الهلال عربستان بازی باکیفیتی را ارائه دادند و با احساساتشان بازی را کنترل کردند.
وی راجع به احتمال تبانی در بازی الهلال و الریان قطر گفت: من درگیر این مسئله نمی شوم. چه کسی جرات می کند که به من بگوید تبانی کن یا خوابش را هم نمی بینم که به بازیکنانم بگویم بی خیال شوید. جهت ما مربیان و بازیکنان این مسئله شدنی نیست. از طرفی الهلال می خواهد اول شود تا با استقلال خوزستان بازی کند در غیر این صورت باید با تیم قدرتمند لخویا قطر بازی کند. به هر حال انتظار دارم خوب بازی کنیم و بازی را ببریم و به مرحله بعد افزایش کنیم.
برانکو راجع به ممنوع الخروجی اش گفت: این عنوان صحت ندارد. من مشکلی با اداره مالیات ندارم آیا که مالیاتم بر عهده کلوب است و قرار است کلوب مالیاتم را پرداخت کند.
وی راجع به جذب خلیل زاده و منشا گفت: این عنوان را رها کرده و به بازی با الوحده امارات بپردازید.
سرمربی پرسپولیس در آخر راجع به خواننده ای که جهت وی موزیک خوانده هست، خاطر نشان کرد: این موزیک را باید گوش بدهم و بعد راجع به اش اظهار نظر کنم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: برانکو | امارات | بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ | تیم پرسپولیس | مشکل مالیاتی برانکو | سرمربی پرسپولیس | تمرین پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog