انتظار تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه

انتظار: تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه دریای کارائیب گوادلوپ نشنال جئوگرافی

گت بلاگز مازندران برپایی کمپین نه به روزه ذلت در ساری

کمپین نه به روزه ذلت در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان در محوطه پارک شهرداری ساری برگزار می شود.

برپایی کمپین نه به روزه ذلت در ساری

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، حجت الاسلام سید مرتضی موسوی معاون قضایی و فرهنگی دادگستری کل مازندران در همایش دبیران امربه معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکردر جامعه ، فرهنگ اسلامی را نهادینه می کند و باعث کم کردن ناهنجاری های اجتماعی ، ارتقای عفت و حیای عمومی جامعه می شود.

وی از برپایی کمپین نه به روزه ذلت در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان در محوطه پارک شهرداری جنب استانداری مازندران با حضور شهروندان و مسئولان خبر داد و افزود: 2 روز دیگر در آستانه ماه مبارک رمضان این طرح اجرا می شود.

برپایی کمپین نه به روزه ذلت در ساری

حجت الاسلام موسوی بر بومی سازی ، آموزش و پژوهش امر به معروف ، ایجاد تشکلها ، شبکه سازی در دستگاه اجرایی و ترویج فرهنگ امر معروف و نهی از منکر در اماکن های دولتی و غیر دولتی تاکید کرد.

فیاض معاون امر به معروف ونهی از منکرمردم به دولت و مردم در این ستاد با برشمردن اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در ارتقاء امنیت اجتماعی گفت: اقامه نماز، پرداخت زکات و از همه مهمتر احیاء امر به معروف و نهی از منکر از نشانه های حکومت حق و عدل است.

وی با اشاره به اینترنت و آسیب ها و وقت های آن، افزود: امروز اینترنت در جامعه به یک گفتمان قالب تبدیل شده است و اگر از آن درست استفاده شود می تواند مؤثر واقع شود.

معاون امر به معروف ونهی از منکرمردم به دولت و مردم در این ستاد از توليد انبوه محتوای معروف مشمول بر وایجاد پویش سلامت اداری امسال در اینترنت خبرداد و گفت: این محتواهای معروف با مباحث پیشگیری از رشوه ذلت ،روابط اداری درست با همکاران ، برگزاری جشنواره های قرآنی و ساخت نرم افزارهای آموزه های دینی موجب سالم سازی اینترنت خواهد شد.

کمپین نه به روزه ذلت در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان در محوطه پارک شهرداری ساری برگزار می شود.

فوقی مسئول ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: یک میلیارد و 800 میلیون تومان پارسال در بخش فرهنگی مشمول بر آموزه های دینی ،نماز ،عفاف و حجاب هزینه شد.

وی با بیان اینکه با همکاری بسیج رسانه جشنواره رسانه و مطبوعات در مازندران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود گفت: هزار و 500 اثر تاکنون در زمینه سبک زندگی اسلامی ،ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ،عفاف و حجاب ،نماز و امر به معروف و نهی از منکر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است است.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: آشنایی با ظرفیت ها و توانایی های رسانه های مکتوب و مجازی و بهره گیری از این توانایی ها، جریان سازی و بسترسازی جهت تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ بومی، ملی و اسلامی در حوزه رسانه از اهداف این جشنواره است.

انتهای خبر/ م

واژه های کلیدی: فرهنگ | اسلامی | رسانه ها | اینترنت | جشنواره | مازندران | ماه مبارک رمضان | معاون قضایی و فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog