انتظار تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه

انتظار: تصویر معرفی بهشت باشگاه شبانه دریای کارائیب گوادلوپ نشنال جئوگرافی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بچه‌های طلاق در آستانه جدایی از پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس در این فصل به قهرمانی لیگ برتر رسید ولی با توجه به محرومیت از نقل وانتقالات سال آینده باید با همین موجودی بازیکنان به مسابقه ها وار

بچه‌های طلاق در آستانه جدایی از پرسپولیس

فرزند های طلاق در آستانه جدایی از پرسپولیس

عبارات مهم : برانکو

فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان دیگر جایی در ترکیب پرسپولیس ندارند.

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس در این فصل به قهرمانی لیگ برتر رسید ولی با توجه به محرومیت از نقل وانتقالات سال آینده باید با همین موجودی بازیکنان به مسابقه ها وارد شود و کار مشکل در پیش خواهد داشت. البته کلوب پرسپولیس به دنبال این است که هرطور شده است محرومیت خود را تعلیق کند تا بتواند در فصل آینده هم بازیکنان مد نظرش را جذب کند. در این شرایط و در حالی که کلوب پرسپولیس اعلام کرده به تمام بازیکنان حال حاضر خود نیاز دارد، ستاره های این تیم هنوز جهت تمدید قرارداد به کلوب نرفته اند.

در این میان به نظر می رسد کار کلوب جهت تمدید با مسلمان و فرشاد احمدزاده از بقیه بازیکنان پیچیده تر باشد. اوضاع به شکلی است که حتی ممکن است در آخر فصل پرسپولیس این دو بازیکن را از دست بدهد. اتفاق بدی که در صورت باز نشدن پنجره نقل وانتقالات حسابی به پرسپولیس ضربه خواهد زد.

بچه‌های طلاق در آستانه جدایی از پرسپولیس

پیش از دیدار پرسپولیس برابر ذوب آهن، محسن مسلمان منشتر شدن تصویری در اینستاگرام لقب فرزند های طلاق را به خودش و فرشاد احمدزاده داد. با توجه به اینکه مسلمان از نیم فصل مورد غضب برانکو قرار گرفته و به نظر می رسد رابطه فرشاد و برانکو هم به دلایل انضباطی به خوبی گذشته نیست، این لقب حاشیه جدیدی را جهت پرسپولیس رقم خواهد زد. جالب اینکه مسلمان بعد از آنکه تصویر موردنظر جنجالی شد آن را از صفحه اشپاک کرد.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | سال آینده | پرسپولیس | محسن مسلمان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog